ÇANTA

Standlardaki indirme merkezlerinde bulunan dosyaları buraya ekleyebilir, daha sonra indir seçeneği ile bilgisayarınıza kayıt edebilirsiniz.

Favorilerim

DAVET


Saygıdeğer Meslektaşlarımız,

Türkiye Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Derneği olarak 8-11 Nisan 2021 tarihleri arasında çevrimiçi gerçekleştireceğimiz Uluslararası Katılımlı 28. Ulusal Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Kongresi’nde sizlerle birlikte olmaktan büyük bir mutluluk ve onur duyacağız. Bu kongrenin pandemi koşullarında düzenlediğimiz son çevrimiçi kongre olması en büyük dileğimiz.

Kongremizi bu yıl farklı bir anlayışla organize ediyoruz. Temamız “Gelin Tartışalım!”. Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon alanında branşımız adına ne varsa konuşmayı, tartışmayı ve güncellemeyi hedeflemekteyiz. Fizik tedavi, tıbbi rehabilitasyon, algoloji ve romatoloji gibi temel alanlarımızdaki uygulamalarımızın yanı sıra geleneksel ve tamamlayıcı tıp uygulamaları gibi tartışmamız gereken çok fazla konu olduğu açıktır. Uğraşmakta olduğumuz bu konular göz önüne alındığında en geniş alana sahip uzmanlık branşı olduğumuz konusunda şüphe yoktur. Doğal olarak bu durum çok farklı uygulamaları beraberinde getirmekte ve farklı ekollerden yetişen uzmanlarımız arasında ortak bir dil oluşturma ihtiyacı doğurmaktadır. Ana hedefimiz, branşımızın ilgi alanına giren tüm konuları objektif ve bilimsel bakış açısıyla değerlendirmektir.

Bilimsel veriler ve yılların deneyimleri ışığında her konuyu, hep birlikte tartışacağımız kongremizin branşımızın hak ettiği saygınlıkta gerçekleşeceğinden eminiz.

Gelin Tartışalım!..

Saygılarımızla

Prof. Dr. Kenan Akgün
Kongre Başkanı